Vinylové podlahy Parador, jakož to novinku na evropském truhu, jsme zařadili do svého sortimentu v září 2012.

Vysoce kvalitní elastická podlahová krytina je ideální volbou pro lidi s vysokými standardy kvality a porozumění pro individuální utváření prostoru. Vyznačují se extrémně vysokou životností, komfortem a stylovým designem. Vzhledem ke svým vlastnostem, snadné péči a odolnosti budou tyto vinylové podlahy velmi oblíbené. Vypadají skvěle jak v koupelně, kuchyni, ale také v jiných obytných prostorech. Mají speciální povrchovou úpravu, která je přizpůsobena také pro alergiky.

Kolekce Basic Plus, Classic a Trendtime vám vysněnou podlahu promění v realitu.

Kolekce BASIC

Plus 30 a Basic Plus 50 jsou základními kolekcemi vinylových podlah PARADOR. Tyto kolekce jsou v plovoucím systému se zámkovým spojem a máte na výběr ze dvou provedení. Basic Plus 30 – vinyl na HDF desce, kdy celková tloušťka je 9,4 mm a Basic Plus 50 – čistý vinyl, kdy celková tloušťka materiálu je pouhých 5 mm.

Tyto podlahy jsou určené do domácího využití.

Kolekce CLASSIC

definuje podlahy v nadšasovém stylu. Výběr z různých dřevěných formátů (wildplank) nabízí bohaté spektrum pro každého, ať už zařizuje byt v klasickém nebo moderním stylu. Každému obytnému prostoru je tak dáno elegantní zvýraznění.

U kolekce Classic máte možnost výběru z tzv. čistého vinylu, kdy celková tloušťka materiálu je pouhých 5 mm (Classic 2050) a nebo z kolekce Classic 2030, kdy vinyl je na HDF desce a tím pak je celková tloušťka 9,6 mm.

U obou kolekcí se jedná o plovoucí podlahy se zámkovým systémem.

Kolekce TRENDTIME

S vinylovou podlahovinou Trendtime dosáhnete nápaditého stylu. Kolekce má jak kamenné dekory, tak i vzhled dřeva ve formátu prkna. Dlouhý formát prken dodá kadé místnosti noblesu a eleganci a dekor dřeva krásně vynikne. U kolekce Trendtime máte na výběr z podlahovin s označením 5.30 – dekory kamene a 6.30 – dekory dřeva s dlouhým formátem prken.

Kontaktujte nás,

my Vám rádi zdarma poradíme a vybereme s Vámi vzorek podle vašich představ.
Zajistíme pro Vás materiál i odbornou pokládku.

+420 603 778 615