Už nadále nemusíte snít o exotické či luxusní podlaze. Nabízíme vám širokou nabídku značky DESIGNline, která dotvoří prostor dle vašich představ. Jedná se o vinylové podlahy, které dokonale imitují dřevenou podlahu, kámen i dlažbu.

Na rozdíl od dřevěné podlahy jsou odolnější a také vhodné do komerčních prostor.

DESIGNline se dodává v různých formátech a s rozlišnými povrchy.

Základní kolekce TERRA wood, TERRA round edge a TERRA stone je vhodná do bytového sektoru. Speciální kolekci zaměřující se na imitaci kamene je kolekce NOBILE. Kolekce SELECT, PRESTIGE a PRESTIGE Original mají své využití nejen v bytových prostorách, ale i v komerčním sektoru. Všechny tři kolekce mají sražené hrany.

Terra / Terra stone

TERRA je základní kolekce vinylových podlah DESIGNline. Rozdělujeme ji na TERRA wood (imitace prkenných podlah),

TERRA stone (dokonalá imitace dlažby a kamene) a TERRA Round Edge (speciální kolekce, kde je použita nová technologie zaoblených hran). V této kolekci se setkáte s imitacemi prkenných podlah.

Nobile

NOBILE – unikátní kolekce vinylových dílců umitující dlažbu a kámen pro komerční použití. Luxusníboutique mohou mít nyní dokonalou imitaci tak známých italských dezénů kamene.

Select

Kolekce SELECT nabízí exkluzivní výběr dřevěných vzorů pro náročné vybavení komerčních prostor. Přírodní krása každého dřevěného dekoru vynikne díky XXL formátům a skoseným hranám po všech čtyřech stranách.

Prestige

Kolekce PRESTIGE je vhodná do prostor, kde se počítá s vysokým zatížením.

Prestige original

Kolekce PRESTIGE ORIGINAL je vhodná do prostor, kde se počítá s vysokým zatížením. Unikátní povrch u této kolekce garantuje autentický vzhled každého dekoru. Pokud si přejete dřevěnou podlahu, ale nechcete trnout, zda dojde k poškrábání či jinému poničení, zvolte právě vinylovou podlahu DESIGNline a kolekci PRESTIGE ORIGINAL.

Nepoznáte rozdíl od pravé dřevěné podlahy. Ideální také pro teplovodní podlahové topení.

DESIGNline Connect – BACANA

Produktem DESIGNline Connect vznikla nová generace vinylových krytin. Díky patentovanému zavření Connect lze systém rychle položit, čistě a jednoduše bez lepení. DESIGNline Connect je bez tzv. nosné HDF desky, což vás neomezuje při použití této podlahy v prostorách kde hrozí únik vody. Lze použít do koupelen, zimních zahrad aj.

Kolekce Bacana nabízí dvě řady a to Bacana wood (imitace dřevěné podlahy) a Bacana stars (imitace kamene).

DESIGNline Connect – LAGUNA

Nabídka vinylových podlah na zámkový systém se rozšířila o kolekci Laguna. Tato podlaha je určená do bytové zátěže,

nikoliv do komerčních prostor. Kolekci tvoří 12 trendových dekorů, ze kterých si vybere i náročný zákazník.

Vinylovou podlahu Laguna můžete použít i na stávají dlažbu či dřevěnou podlahu, avšak za použití podložky ComfortTEC.

Pokud však máte zájem o dokonalou imitaci kamene, nabízíme vám kolekci Laguna stars, ve které najdete skvělé dekory, které podtrhuje reálná úspora. Díky U spáře docílíte dokonalého vzhledu dlažby.

Kontaktujte nás,

my Vám rádi zdarma poradíme a vybereme s Vámi vzorek podle vašich představ.
Zajistíme pro Vás materiál i odbornou pokládku.

+420 603 778 615