Podlahy HLADKÝ Vám nabízí novou kolekcí laminátových podlah EGGER BASIC 2013. Nová kolekce je dostupná na českém trhu od listopadu 2012. „S kolekcí BASIC se dostáváte na poznávací cestu do nového světa bydlení“. Tak zní motto této nové kolekce. Neváhejte nás kontaktovat rádi Vás s touto novou kolekcí seznámíme v prostorách vzorkovny.

Podlahy EGGER jsou rozděleny do sedmi kategorií (kolekcí), které vyhoví požadavkům každého zákazníka i těm nejnáročnějším, a to i díky devíti různým povrchům.

Basic

  • Zátěžová třída 31, ideální pro více zátěžové domácí použití i pro mírně zátěžové komerční použití.
  • Díky antistatické úpravě je zabráněno elektrickému výboji. Je samozřejmostí, že celá kolekce Emotion má tuto kvalitu.
  • Podlaha nedrží špínu, fleky jsou snadno odstranitelné, nedrží bakterie na podlaze.
  • Odolná vůči UV-záření. Dokonce po letech působení slunečního záření zůstává Vaše podlaha jako nová. Žádné vyblednutí, fleky nebo stíny.
  • Odolná vůči vlhkosti. Speciálně vyvinutá jádrová deska s ochranou proti nabobtnání dělá Vaši podlahu odolnou vůči vnikání vlhkosti.
  • Extrémně tvrdý povrch podlahy poskytující dlouhou životnost dekoru a hran.
  • Zámkový spoj JUSTclic zaručuje profesionální a perfektní pokládku, bez lepení

Classic 31

8 atraktivních dekorů, které tvoří základní kolekci laminátových podlah E MOTION. Třída zatížení 31 vhodná i do mírně zatížených komerčních prostor.

Classic 32

Nechte se inspirovat trendovými dekory z kolekce Classic 32. Tato kolekce je vhodná i do středně zátěžových komerčních prostor.

Classic 33

Jedinečný povrch Vintage imitující hrubé opracování – katrování je u všech dekorů této kolekce. Na své si přijdou především milovníci prkenných podlahovin.

Medium 32

Kolekce Medium nabízí úzké lamelky, které mají sražené hrany po všech čtyřech stranách a nebo u jednoho dekoru jsou sražené hrany pouze po podélných stranách. Tato podlaha je již z výroby opatřena 2,5 mm podložkou silenzio, která vám zaručuje opravdu slyšitelný rozdíl.

King size 32

KING SIZE díky svému širšímu formátu 1292 x 326 mm dává více prostoru, aby se jednotlivé dekory plně projevily.

Block 32

Kolekce imitující kámen se sraženými hranami po všech čtyřech stranách.

Spirit

Laminátové podlahy Spirit jsou vyrobeny inovativní DPR technologií (přímý tisk na HDF desku), která zaručuje vynikající vlastnosti výrobku. Celkem můžete vybírat ze dvou kolekcí – HARMONY – základní kolekce, kde jsou tzv. tří-lamely, pouze dva dekory jsou v selském provedení, kolekce MODERN – moderní designové dekory imitující selská prkna.

Kontaktujte nás,

my Vám rádi zdarma poradíme a vybereme s Vámi vzorek podle vašich představ.
Zajistíme pro Vás materiál i odbornou pokládku.

+420 603 778 615