Podlahy HLADKÝ Vám také nabízí jedinečné laminátové podlahy BERRY FLOOR jsou velice oblíbené díky svému modernímu a nadčasovému designu. A proto jsme přesvědčeni, že zde objevíte podlahu, která bude přesně odpovídat Vašim představám. Můžete si vybrat z 13 odlišných kolekcí, z více než 150 rozdílných dekorů, které jsou navrženy pro ty nejnáročnější. Důkazem toho není jen široký výběr produktů, ale také nejvyšší třída odolnosti.

Laminátové podlahy BERRY FLOOR Vám jistě padnou do oka svým příjemným vzhledem, vysokým stupněm odolnosti, ale také rychlou a velmi snadnou údržbou. Přesně tohle jsou laminátové podlahy BERRY FLOOR.

Riviera

Také jste vždy hledali podlahu, která odolá mokru, špinavé obuvi a dětem, které z Vaší krásné koupelny dělají bazén? Pokud ano, tak právě podlaha z kolekce Riviera je to pravé, co potřebujete. Díky technologii BerryAlloc HydroPlus® a speciálnímu voděodolnému nátěru, Vaše laminátová podlaha zůstane v tom nejlepším stavu i za těchto podmínek.

Kolekce Riviera nabízí:

  • Vodě odolný nátěr
  • Velmi snadné čištění pomocí vody
  • Žádné riziko prosáknutí vody nebo zakřivení podlahy

Velmi vhodné pro místa, kde se setkáváme s vodou – koupelny, kuchyně, prádelny, vstupní místnosti.

Essentials

Essentials je velmi povedenou kolekcí, která Vám nabídne pěkné a především moderní provedení podlah, a to za velmi atraktivní ceny!

Podlahy Essentials jsou vhodné pro všechny prostory. Od obývacího pokoje, až po kancelářské prostory.

Loft

Věděli jste, že společnost BERRY FLOOR se zavazuje k tomu splnit Vám skutečně všechna Vaše přání? Přáli byste si například podlahu bez drážek?

Pak se seznamte s naší kolekcí BERRY FLOOR Loft, kterou můžete použít na rozsáhle a rovné povrchy. Podlahy kolekce Loft jsou dostupné s nebo bez protihlukové tlumicí spodní vrstvy. S BERRY FLOOR je možné vše. V kolekci Loftkromě toho naleznete různé druhy dřeva jako buk, dub, týk, olši, merbau, wenge a mnoho dalších.

Nadčasová třída

  • Laminátová podlaha vysoké kvality
  • U všech dekorů je možnost výběru s nebo bez podložky WoodSound©

Vintage

Vyzkoušejte extravagantní kolekci Vintage, která Vás dozajista zaujme svým netradičním vzhledem.

Kontrastní barvy a přitažlivý design se stále častěji objevují v módním a interiérovém vybavení, a proto si troufáme říci, že jdeme jednoduše s dobou! Pokud jde o tyto podlahové krytiny, nepochybně objevíte něco, co se Vám na této malé kolekci se 4 speciálními barvami a malým nádechem extravagance, bude líbit.

Kolekce Vintage obsahuje speciální systém Best Loc X-Treme®, který umožňuje snadnou instalaci bez nutnosti použít lepidlo (silnější a rychlejší zamykání systému). Díky tomuto systému je montáž opravdu velice snadná a ušetří Vám nejméně 30% Vašeho času.

Elegance

Kolekce Elegance nabízí mimořádně dlouhá a široká prkna, která jsou vhodná pro pokládku v obývacích pokojích, kuchyních, ložnicích, ale také pro kanceláře, hotely nebo obchody.

Delší, širší a silnější prkna jsou navíc velice odolná a dodají interiéru prostornost. Velkou výhodou je jednoduchá a časově nenáročná instalace. V nabídce je 12 nádherných barev v provedení ořech, dub a javor. Díky technologii WoodStructure®+ má každý dekor hlubokou ražbu, která přispívá ke skutečnému vzhledu dřeva.

V Elegance kolekci se také setkáte se speciálním systémem Best Loc X-Treme®, který umožňuje jednoduchou instalaci bez nutnosti použít lepidlo (silnější a rychlejší zamykání systému), jež Vám ušetří nejméně 30% Vašeho času.

Titanium

Laminátová kolekce Titanium byla speciálně navrhnuta, aby vzdorovala všem nežádoucím vlivům, se kterými se můžeme den co den setkat v restauracích, obchodech, školách nebo na jiných velmi rušných místech. Čím více lidí, tím lépe!

Díky vyšší třídě jsou tyto laminátové podlahy velmi vhodné pro komerční projekty. Jsou také velice odolné proti škrábancům, a díky systému HydroPlus® a Best Loc X-Treme® také obstojí proti vodě a velmi snadno se instalují.

Naturals

Kolekce Naturals – Nová, pevná a módní!

Vynikající kvalita ve spojení s moderním a svěžím designem je to, co odlišuje BerryAlloc od svých konkurentů. Právě tuto jedinečnou nabídku můžete najít v úspěšné kolekci Naturals. Decentní, ale především realisticky dřevěné modely jsou dostupné v široké paletě přírodních barev. Kolekce Naturals bez námahy vylepší Váš interiér a zároveň vytvoří příjemnou atmosféru ve Vašem domácím zázemí.

Regency

V kolekci Regency nabízíme speciálně malé prkna (12 cm) s vkusným úkosem po celém jeho obvodu.

Regency také obsahuje speciální systém Best Loc X-Treme®, který umožňuje jednoduchou instalaci bez nutnosti použít lepidlo (silnější a rychlejší zamykání systému).

Exquisite

Exquisite, je kolekce deseti dekorů, pro kterou je typická extra tloušťka a vkusný úkos po celém obvodu prkna.

Použití Exquisite prken je vhodné do obývacích pokojů, kuchyní, ložnic, ale také do kancelářských prostor či hotelů.

Residence

Residence, je krásná kolekce s extra širokými prkny, kterou je možné kombinovat s malým úkosem na dlouhých stranách nebo v provedení MatGloss® (lesknoucí se zrna na matném povrchu).

Kolekce Residence vypadá velice přirozeně.

Grandioso

Podlahy Grandioso jsou výjimečné díky mimořádně dlouhému provedení prken.

Delší prkna dodávají prostoru vzdušnost. Široká nabídka barev nabízí velkou škálu odlišných provedení, od nejsvětlejšího Jilmu po tmavý Teak.

Technologie MatLook® dodává těmto podlahám nádherný matný vzhled. A díky systému Best Loc X-Treme®, který umožňuje jednoduchou instalaci bez nutnosti použít lepidlo (silnější a rychlejší zamykání systému).

Unique

Kolekce Unique obsahuje dlaždice ve velkých velikostech a v univerzálních barvách.

Dlaždice jsou velmi oblíbené a to zejména pro svojí snadnou údržbu. Vhodné pro pokládku v pokojích, kuchyni, vstupní hale, ale také v kancelářských prostorách a obchodech.

Dlažba

Laminátové dlaždice nabízíme v různých velikostech a v nových překvapivých barvách. Dlaždice jsou pro svou velmi snadnou údržbu jedním z nejoblíbenějších povrchů.

Využití laminátových dlaždic je velice široké, nejčastěji se používají v obývacích pokojích, kuchyních, ložnicích, ale také v kancelářských prostorách, hotelích či v obchodech.

Kontaktujte nás,

my Vám rádi zdarma poradíme a vybereme s Vámi vzorek podle vašich představ.
Zajistíme pro Vás materiál i odbornou pokládku.

+420 603 778 615