Dřevěná podlaha PARADOR zásadním způsobem povýší estetickou i užitnou hodnotu vašich obytných prostor. Dřevěná podlaha jako přírodní materiál dodá každé místnosti pocit tepla a útulna a nabízí luxusní a stylové bydlení. Dřevěné podlahy PARADOR a firma Podlahy HLADKÝ vám nabídnou mnoho možností, jak si vytvořit svůj vlastní styl. V naší nabídce naleznete prkna různých formátů a povrchových úprav. Ty vám otevřou nové možnosti pro dokonalé přizpůsobení vaší podlahy a vytvoření útulného domova

Classic 3050

Kolekce Classic 3050 nabízí 40 dekorů, v níž najdete základní dřeviny jako je dub, buk, jasan, javor, třešeň. Mimořádně oblíbené kouřové odstíny dubu jsou také samozřejmostí. Charakteristická je pro všechna provedení elegance a stylová jednota. Podlahy zároveň splňují vysoký kvalitativní standard. Níže uvedenou prezentaci dekorů jsme rozdělili dle provedení.

Tzn. 3-lamela (jedná se o parketový vzor), prkna a lineární proužky (pod označením Fineline). U každého dekoru naleznete také provedení, v němž se tato podlaha dodává. Většina dekorů je k dispozici v lakované úpravě.

Některé dekory mají na výběr i z olejové UV úpravy. Tato kolekce nemá sražené hrany po obvodu.

Trendtime 1

V kolekci Trendtime 1 naleznete zajímavé barvy a úpravu dřeva ,jako je například bělení nebo kouřové provedení.

Mikrofáze po všech čtyřech stranách zvýrazňuje jedinečný vzhled dřevin.

Impregnace horní nášlapné vrstvy zvyšuje odolnost proti působení vlhkosti na dřevo.

Trendtime 3

Líbí se vám klasické parkety, ale nechcete absolvovat pokládku parket, které obnáší značnou časovou zátěž?

Proto pro vás máme pro Vás kolekci podlah Trendtime 3, která nabízí již hotové, nalakované parkety, které se skládají do tzv. stromečku.

Trendtime 4

Milovníci podlah inspirovaných selským stylem po vzoru našich babiček a prababiček by se měli zaměřit na tuto kolekci Trendtime 4. Velikost lamel a mikrofáze po všech čtyřech stranách podtrhují robustnost této podlahy. Dále v této kolekci naleznete dva dekory, které mají provedení tzv. kantovky (industrial design).

Trendtime 6

Kolekce Trendtime 6 nabízí velkoplošný formát o rozměru 2200 x 185 mm. I u této kolekce je mikrofáze po všech čtyřech stranách. Kolekce je vyjímečná především dekory s úpravou označovanou jako „řezaný“. Jedná se o tzv. katrování a díky povrchové úpravě přírodního oleje dodá podlaze přirozený rustikální vzhled.

Kontaktujte nás,

my Vám rádi zdarma poradíme a vybereme s Vámi vzorek podle vašich představ.
Zajistíme pro Vás materiál i odbornou pokládku.

+420 603 778 615