ADMONTER se zaměřuje na širokou škálu přírodních dřevěných podlah. Celkem nabízí 20 různých druhů dřeva, ve více než 48 barevných odstínech, mnoha rozměrech a řadě typů povrchových úprav. ADMONTER stojí za přírodou, designem a kvalitou a nabízí následující produktové řady. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám při výběru konkrétní podlahy ADMONTER pomůžeme.

Admonter Antico

Řada Antico je perfektní volbou pro ty, kteří milují typické vlastnosti tradičních, ručně dodělávaných podlah. Širokoprkenné podlahy Antico, které se výborně hodí do prostorných interiérů v zámcích, panských usedlostech a historických budovách, mohou také dodat unikátní vzhled moderním domům, půdním vestavbám i kancelářským prostorám.

Admonter City floor

Admonter vstupuje do nové sféry s moderní podlahouCity Floor“ s rozměry 120 x 1200 mm. Díky těmto ideálním rozměrům prken si může podlaha zachovat buď tradiční nebo naopak získat velmi módní a současný vzhled. Podlahy City Floor jsou tvořeny 1lamelovými prkny, s vrchní vrstvou přibližně 4 mm stejně jako všechny ostatní širokoprkenné podlahy Admonter.

Admonter Classic – tvrdé dřeviny

Jde o produktovou řadu širokoprkenných podlah Admonter s největší škálou dřevin, barev, třídění a systémů pokládky. Konstrukce těchto nových podlah Admonter Classic je systémová, což znamená, že v roce 2010 jsou širokoprkenné podlahy nabízeny buď se spodní vrstvou ze stejné dřeviny, jako je vrstva vrchní, nebo se spodní vrstvou ze smrku. Takto velký výběr je ve světě širokoprkenných podlah zcela unikátní.

Admonter Design Edition – INTENSIVE

INTENSIVESpeciální povrchová úprava dává této kolekci osobitý ráz. Vzhled širokých prken, ať už se strukturovaným povrchem, povrchem škrábaným nebo s patinou, je absolutně jedinečný.

Admonter Design Edition – RELIEF

Díky speciální povrchové úpravě a třídění prken mají podlahy příjemný vzhled dlátovaného povrchu.

Admonter Mocca

Produktová řada Mocca udává trend v tmavých podlahách bez použití chemikálií či barviv. Díky zcela přírodnímu způsobu tepelného opracování nabízíme řadu evropských dřevin v tmavších barevných odstínech bez využití tropických dřevin.

Admonter XXLong

Produktová řada Admonter XXLong nabízí široká prkna charakteristická i svou délkou téměř 5 metrů.

Kontaktujte nás,

my Vám rádi zdarma poradíme a vybereme s Vámi vzorek podle vašich představ.
Zajistíme pro Vás materiál i odbornou pokládku.

+420 603 778 615