jsou hudbou budoucnosti. Je to kompromis mezi masivní dřevěnou podlahou a třívrstvými plovoucími podlahami. Jejich dokonalá vlastnost zajišťuje dvouvrstvé složení z nášlapné vrstvy z ušlechtilého dřeva a spodní proti-tahové vrstvy z kvalitní překližky. Taková skladba zajišťuje perfektní rozměrovou stabilitu podlahy při zachování dostatečně silné nášlapné vrstvy z kvalitního materiálu a velmi nízkou kročejovou hlučnost oproti plovoucím podlahám. Další předností dvouvrstvých podlah je konstrukční výška která nabízí dlouhodobou životnost Vaší podlahy, s možností několikanásobné renovace.

Dvouvrstvá podlaha je nejlepším řešením pro podlahové topení (vrstvené parkety o tloušťce 13 mm mají tepelný odpor 0,065–0,09 m2 K/W – dle použité dřeviny v nášlapné vrstvě a koeficientu jejího tepelného odporu).
Dvouvrstvé podlahy dodáváme zpravidla s povrchovou úpravou, je však možné zajistit dodání podlahy bez úpravy v různých velikostech.

Dřevěné podlahy dvouvrstvé jsou vyrobené z nášlapné vrstvy z rostlého dřeva, ke které je nalepená druhá část v opačném směru let přířezu.

Podlahy dvouvrstvé jsou určené pouze k celoplošnému lepení a jsou vhodné k pokládce na podklady s podlahovým vytápěním.

Dvouvrstvá podlaha je podlaha, u které je možné v případě opotřebení provést renovaci.

Tloušťka těchto podlah se pohybuje okolo 10 mm, vždy záleží na výrobci, pro kterého se rozhodnete.

Péče a údržba u podlah dvouvrstvých je stejná jako u podlah třívrstvých. Podlahu můžete vysávat s vysunutými kartáčky a vytírat vlhkým hadrem v roztoku vody a čístícího přípravku, určeným k údržbě dřevěných podlah.

Kontaktujte nás,

my Vám rádi zdarma poradíme a vybereme s Vámi vzorek podle vašich představ.
Zajistíme pro Vás materiál i odbornou pokládku.

+420 603 778 615

Weitzer Parkett – dvouvrstvé dřevěné podlahy

Dále Vám také nabízíme kvalitní dřevěné dvouvrstvé podlahy Weitzer Parkett. Jsou vyráběny z kvalitních materiálů s důrazem kladeným na přesné dílenské zpracováním. Neváhejte nás kontaktovat rádi Vám poradíme při výběru podlah Weitzer Parkett. …

Zobrazit více